Kitap Siparişi

SAĞLIK BAKIM HİZMETİNİN YÖNETİMİ

ISBN – 978-605-86352-1-0

Mart 2013

Ekim 2017 (İKİNCİ BASKI)

Bu kitapta bir sağlık kurumunda verilen bakım hizmetinin içeriği, nasıl organize edileceği, yönetimde ele alınabilecek konular, bakım hizmeti veren sağlık insan gücü kaynağının yönetimiyle ilgili temel ve uygulamaya yönelik bilgiler yer almaktadır.

“Sağlık Bakım Hizmetinin Yönetimi” Kitabının İçindekiler Bölümü

 

 

SAĞLIK HİZMETİNDE TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ

ISBN – 978-605-86352-0-3

Kasım 2013

Sağlık hizmetinde kaliteyi sağlamak için başta yöneticiler olmak üzere herkesin zihniyetinde değişim olması, yönetim felsefesinin değişmesi gerekmektedir. Kalite yönetimi, sağlık hizmetinde bilinenden farklı işlemlerin yapılmasını değil, yapılan işlerin alışıldığı şekilden farklı yapılmasını gerektirir.

“Sağlık Hizmetinde Toplam Kalite Yönetimi” Kitabının İçindekiler Bölümü

 

Sağlık Hizmetinde Yönetsel Sorunların Analizi

ISBN – 978-605-86352-2-7

Şubat 2016

Şubat 2019 (İKİNCİ BASKI)

Hatalar genellikle sağlık hizmeti sürecinde, daha önce de bir çok kez meydana gelen normal süreçlerden sapma sonucu ortaya çıkarlar. Tıbbi hataların nedenlerini araştırmaya yönelik yapılan analizler hataların yönetsel sistemdeki eksikliklerden veya yetersizliklerden kaynaklandığını göstermektedir. Bu kitap, sağlık hizmetinde karşılaşılan gerçek hataların ya da sorunların analiz edilerek, nasıl önlenebileceğine yönelik öneri ve uygulamaları içermektedir.

“Sağlık Hizmetinde Yönetsel Sorunların Analizi” Kitabının İçindekiler Bölümü

 KİTAP SİPARİŞİ

SAĞLIK BAKIM HİZMETİNİN YÖNETİMİ

Satıştan yeni baskısı çıkacağı  için kaldırıldı.
(Genişletilmiş 2. baskı)

Kitap ücreti:  50 TL

SAĞLIK HİZMETİNDE TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ

Bir süreliğine satıştan kaldırılmıştır. 
Kitap ücreti:  30 TL

SAĞLIK HİZMETİNDE YÖNETSEL SORUNLARIN ANALİZİ

Satışı devam ediyor. 

Kitap Ücreti: 50TL

tumkitap

Aşağıda verilen hesap numarasına ücretini yatırıp, profdrdilekekici@gmail.com adresine mail atarak kargo adreslerini yazmaları gerekmektedir. Kitap, ücretİ yatırıldıktan sonra kitaplar verilen adrese kargo ile gönderilir. Kitap, alıcı ödemeli kargo ile gönderildiğinden, kitap tesliminde kargo ücretinin, satın alan kişi tarafından ödenmesi gerekmektedir. Kargo takibini kolay yapabilmek için lütfen açık adresinizi ve cep numaranızı yazınız.

KitaplarıKıbrıs’tan satın almak isteyenler, alıcı ödemeli kargo kabul edilmediği için, Kıbrıs’a giden kargo ücretini ayrıca yatırması gerekmektedir. Bir kitap için kargo ücreti 50 TL, üç ve üzeri kitap için 70 TL’dir.

33q, 0,519s